Młody menedżer - jak stworzyć zwycięski zespół ?

Każdy z nas staje przed wyzwaniami, zarówno tymi życiowymi, jak i zawodowymi. Awans zawodowy zmienia naszą pozycję w stosunku do naszych współpracowników. Jak poradzić sobie w tej sytuacji? Niektórym osobom ciężko jest przystosować się do roli szefa. Z drugiej strony- manager powinien pokierować tak zespołem, aby jego członkowie przyjęli zaistniałe zmiany.

 

Szkolenie ,,Młody menedżer - jak stworzyć zwycięski zespół ?" proponowane przez firmę AVENHANSEN jest skierowane do osób, które awansowały na nowe stanowisko i chcą rozwinąć umiejętności zarządzania zespołem, a także do pracowników, którzy w najbliższym czasie przejdą na wyższe stanowisko w karierze zawodowej.

 

Trener Mirosław Plak, trener biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz szkoleniu managerów i handlowców- podczas ćwiczeń indywidualnych i zespołowych, dyskusji oraz studium przypadku- wskaże uczestnikom na co powinni zwracać uwagę na początku drogi kierowniczej. Przyszli managerowie będą mogli poznać praktyczne aspekty zarządzania tak, aby już na początku wyrobić sobie skuteczne nawyki komunikacji z zespołem. Trener w trakcie szkolenia ,,Młody menedżer - jak stworzyć zwycięski zespół ? " podpowie w jaki sposób reagować w sytuacjach trudnych, przedstawi modele rozwiązywania konfliktów, a także w podsumowaniu odpowie na pytanie: jak odnieść sukces?

Młody menedżer - jak stworzyć zwycięski zespół ?
Oceny: 4 z 5 z 34 głosów