Już dostępne, już możliwe - szkolenia otwarte AVENHANSEN w Gdańsku!

My, Polacy mamy jednak dużo szczęścia, z którego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy. Spieszę więc, czym prędzej uświadomić nas wszystkich a raczej przypomnieć o naszym położeniu! Tak, lubimy narzekać, ale obiektywnie podchodząc do sprawy, musimy przyznać, że fizyczny dostęp zarówno do morza jak i gór to luksus, na który nie może sobie pozwolić każdy kraj i pomimo najszczerszych chęci czy nakładów finansowych, nic tutaj nikt nie zaradzi i nie zmieni w powyższej kwestii.


A więc, wracając do początku, jako, że jesteśmy w tym temacie sowicie obdarzeni i większość zdaje sobie sprawę, że warto korzystać z walorów jakie przyniosła nam natura i położenie geograficzne nie tylko w okresie wakacyjno - letnim, ale także każdym innym, niekoniecznie mniej atrakcyjnym, postanowiliśmy kuć żelazo póki gorące i czerpać z możliwości, jakie stoją przed nami otworem.


Firma AVENHANSEN nie pozostaje zatem obojętna, lecz dostrzega i korzysta z szans, które być może i są dostępne dla wszystkich, ale tym samym, nie oznacza to, że wszyscy potrafią je zauważyć czy zeń skorzystać.


“Nasza praca jest jak układanie puzzli ... Wszystkie elementy (...) układanki muszą do siebie pasować. Dbamy o każdy szczegół szkolenia i wyprzedzamy oczekiwania naszych Klientów”, to jedno z naszych przesłań i dlatego też wychodzimy do Państwa z nową inicjatywą. Obok naszych dotychczasowych lokalizacji między innymi w Krakowie, Poznaniu czy w Warszawie, od września bieżącego roku, zapraszamy także do Gdańska!


Już teraz obecne na naszej stronie internetowej: http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-otwarte-kalendarz-gdansk.html, a za niecałe dwa miesiące, również na żywo i w praktyce! Mamy niebywałą przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą “morską ofertą”, która wedle życzeń będzie na początku dotyczyć zakresu tematycznego, oscylującego wokół nas samych, czyli człowieka, jego profesjonalnej obsługi, czy też negocjacji. A zatem, kwestii rzeczywiście nieodzownych i podstawowych praktycznie na każdym stanowisku i w każdej branży. Nasza oferta będzie dotyczyła konkretnie takiej tematyki jak:

  • Techniki perswazji w praktyce sprzedażowej
  • Skuteczne negocjacje handlowe
  • Profesjonalna obsługa klienta przez telefon z elementami telemarketingu
  • Techniki perswazji w praktyce sprzedażowej
  • Skuteczne negocjacje handlowe

Począwszy od września, każdy, absolutnie każdy, (dostaliśmy liczne informacje zwrotne o chęci uczestniczenia w szkoleniach właśnie w tej lokalizacji) będzie miał niebywałą okazję połączyć przyjemne z pożytecznym i czerpać nie tylko z naszych doświadczeń i wiedzy ale również z … jodu, szczególnie aktywnie działającego właśnie w okresie trochę większych wiatrów, przyjemnego szumu fal jak i mniej licznej grupy turystów. Do współpracy zachęcamy również te firmy, które swoje siedziby mają daleko od pomnika Neptuna, a które wychodząc naprzeciw potrzebom swoich pracowników, chciałyby podarować im nie tylko umiejętności i rzetelne szkolenia, ale również niezbędne oderwanie się od codziennego klimatu, szansę na rzeczywiste dotlenienie się, zmianę otoczenia, które zazwyczaj wpływa na jakość i nowatorskość pomysłów, a w końcu także na integrację, która nierzadko przyjmuje zupełnie inny przebieg i obraz, aniżeli miałoby to miejsce w siedzibie naszego przedsiębiorstwa.


No cóż, nie pozostało nam więc nic innego, jak pogratulować naszym klientom, i trochę nieskromnie, aczkolwiek zasłużenie - nam samym i zaprosić do współpracy, która rzeczywiście teraz roztacza się od gór aż po samo morze!

 

Szkolenia otwarte w Gdańsku - zapraszamy »
 

 

[MOBILE]


 

Powrót do strony z artykułami

 


 

AVENHANSEN Sp. z o.o. zezwala na kopiowanie i wklejanie na inne strony internetowe powyższego artykułu pod warunkiem dodania pod artykułem poniższego tekstu i dodania linka do tej strony:

Artykuł jest własnością firmy szkoleniowej AVENHANSEN Sp. z o.o.

Link do artykułu »

Już dostępne, już możliwe - szkolenia otwarte AVENHANSEN w Gdańsku!
Oceny: 3 z 5 z 35 głosów