DUE DILIGENCE w procesach biznesowych - teoria i praktyka

Wielu z nas słysząc o due diligence zastanawia się, co oznacza ten termin i w jaki sposób odnosi się do biznesu. Procedury DD (ang. należyta staranność) stały się standardem w nowoczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem.

 

Przemiany ekonomiczne, gospodarcze, społeczno-polityczne oraz technologiczne sprawiły, iż firmy coraz częściej napotykają na trudności o charakterze strategicznym. Istnieje, więc potrzeba szczegółowej analizy wpływu mikro i makrootoczenia. Identyfikacja ryzyka oraz określenie warunków, które powinny być spełnione, aby projektowane przedsięwzięcie odniosło sukces jest podstawą procesów analitycznych.

 

Uczestnicy podczas szkolenia ,,DUE DILIGENCE w procesach biznesowych - teoria i praktyka” proponowanego przez firmę AVENHANSEN będą mogli się zapoznać z procedurami składających się na „Due diligence”. Trener Włodzimierz Gawrońki przeanalizuje proces DD związany z przejęciami i połączeniami przedsiębiorstw oraz dla: dużych transakcji kredytowych i kredytów konsorcjalnych, projektów unijnych, deweloperskich, typu ppp, a także projektów z zakresu zarządzaniem zasobami ludzkimi. W dzisiejszych czasach zarządzający przedsiębiorstwami gromadzą i przetwarzają coraz więcej informacji. Warto skorzystać ze szkolenia w firmie AVENHANSEN, aby móc trafnie wyselekcjonować te dane, które posłużą do prawidłowej oceny szans i zagrożeń.[MOBILE]

 

 

 


 

 

Powrót do strony z artykułami

 

 


 

AVENHANSEN Sp. z o.o. zezwala na kopiowanie i wklejanie na inne strony internetowe powyższego artykułu pod warunkiem dodania pod artykułem poniższego tekstu i dodania linka do tej strony:

Artykuł jest własnością firmy szkoleniowej AVENHANSEN Sp. z o.o.

Link do artykułu »

DUE DILIGENCE w procesach biznesowych - teoria i praktyka
Oceny: 4 z 5 z 84 głosów