Artykuł o książce: 'MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ'

Każdy, kto pracuje w sprzedaży, interesuje się rozwojem zawodowym i osobistym, miał z pewnością styczność z nazwiskiem TRACY choćby ze słyszenia, nawet jeśli nie czytał żadnej z jego ponad 40 książek.
Jest to GURU wielu osób, autor takich klasyków jak właśnie omówione dziś przez mnie "Maksimum osiągnięć" czy "Psychologia sprzedaży", "Sposób na sukces" lub "Turbostrategie" i wielu innych. Posiada rzesze zwolenników na całym globie, do której ja również się zaliczam.


"Maksimum osiągnięć" to solidny i systematyczny wykład wiedzy, która rozjaśnia najciemniejsze zakamarki naszej podświadomości i potrafi ukierunkować nas oraz wskazać właściwą drogę, możliwości itp.
Najcenniejsze w tej książce są pomysły na to, co robić, aby przezwyciężyć wszechobecne w naszej osobowości przekonanie, że czegoś nie jest się w stanie osiągnąć. Książka ma duże walory dydaktyczne i jest swoistym kompendium wiedzy potrzebnej do efektywnego funkcjonowania w życiu na każdej płaszczyźnie. Jej wiarygodność wzmacnia fakt, że Brian - jeden z najlepszych światowych specjalistów w szkoleniu kadry handlowej, sam zastosował tę wiedzę w praktyce, która uczyniła go bardzo bogatą i cenioną osobowością, autorytetem na całym świecie.


Uważam, że jeśli z jakichś przyczyn sądzisz, że twoje życie stoi w miejscu lub co gorsza zmierza ku zapaści, to nie ma chwili do stracenia, musisz sięgnąć po tą książkę obowiązkowo!. Najczęstsze życiowe problemy skupiają się na tym, o czym On pisze, dając przy tym cenne wskazówki co, jak i dlaczego powinieneś zrobić, aby je rozwiązać.. Jeśli wydaje Ci się, że wszystkiego w swoim życiu jesteś świadomy, że wiesz, czemu Ci się udaje lub nie, i to nie dla ciebie to masz rację ... wydaje Ci się.

"Maksimum Osiągnięć" w bardzo przystępny sposób uświadomi Ci, które zdarzenia z przeszłości wpłynęły na Ciebie i stały się fundamentem twojego życia i determinantem jego jakości. Ponadto wskaże praktyczne sposoby odnowienia w sobie chęci do życia i osiągania rzeczy, które wydawały się dla ciebie "nieosiągalne", czyli tych, które się takimi wydają przed sięgnięciem po tę lekturę!. Nie czekaj! Szczęście jest w zasięgu ręki, a jego książki w każdej księgarni, choć polecam także świetne audio-booki, umożliwiające efektywną naukę także podczas jazdy samochodem. W Polsce ten zwyczaj nauki jest mało rozpowszechniony aczkolwiek w stanach jego płyty z wykładami i szkoleniami sprzedały i sprzedają nadal w ogromnych ilościach. Mam i polecam takowe, bo w erze wszechobecnych korków można bardzo przyjemnie spożytkować czas bezczynności, zamieniając ją na aktywność.Serdecznie Pozdrawiam
Bartosz Królikowski »

 


 

Powrót do strony z artykułami

 


 

Artykuł o książce: 'MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ'
Oceny: 3 z 5 z 17 głosów