Angielski w biznesie - przyjdź na szkolenie otwarte!

W dniu 7 września 2015 roku w trzygwiazdkowym hotelu w centrum Krakowa odbędzie się szkolenie otwarte z zakresu Business English, pod hasłem „Business Communication - Komunikacja biznesowa po angielsku”. Zapisy na szkolenie przyjmowane są do dnia 1 września 2015 roku.

 

Podszkol swój angielski

 

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli sfery biznesu do szkolenia otwartego Business English. Wykłady poprowadzi Grzegorz Opolka. Uczestnicy będą mieli okazję do doskonalenia umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, uznawanym za uniwersalny język światowej sfery biznesowej.

 

Co obejmuje szkolenie?

 

Szkolenie „Business Communication - Komunikacja biznesowa po angielsku”, Pefecting Communications Skills to cykl warsztatów językowych, nakierowanych na przybliżenie uczestnikom zasad skutecznej komunikacji. Celem warsztatów jest ponadto:

  • zrozumienie procesu komunikacji i jej etapów,

  • wskazanie przyczyn występowania zakłóceń w procesie komunikacji,

  • diagnoza własnych umiejętności komunikacyjnych,

  • prezentacja wybranych narzędzi przydatnych do doskonalenia umiejętności komunikacyjnych.

Warsztaty będą prowadzone w języku angielskim i obejmą swoim zakresem wykłady teoretyczne, ćwiczenia praktyczne, dyskusję otwartą oraz quizy i zabawy komunikacyjne.

 

Dla kogo?

 

W szczególności bieżące szkolenie z umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, będzie polecane dla osób, które wykorzystują język angielski do komunikacji w środowiskach wielokulturowych i wielojęzykowych, w tym zwłaszcza w biznesie. Korzyści z uczestnictwa z niego uzyskają liderzy i menadżerowie w firmach międzynarodowych. Po szkoleniu będą oni mieli wyższą świadomość złożoności procesu komunikacji. Będą wiedzieć, jak ważna jest staranność i uważność w podejściu do porozumienia się z innymi ludźmi. Dzięki wykorzystaniu nabytej w szkoleniu wiedzy będą mogli uniknąć nieporozumień i konfliktów, wynikających z nieprawidłowo prowadzonego lub zakłócanego procesu komunikacji.

Koszt szkolenia dla jednej osoby wynosi 780 zł netto.

 

Zapraszamy na szkolenie »

Angielski w biznesie - przyjdź na szkolenie otwarte!
Oceny: 5 z 5 z 66 głosów