Akademia

Przedstawiamy Państwu autorski projekt AVENHANSEN®. Cykl szkoleń pod wspólnym tytułem Akademia to kompedium praktycznej wiedzy i umiejętności. Produkt ten przeznaczony jest dla wymagających Klientów, którzy chcą w kompleksowy sposób przeszkolić siebie lub swoich pracowników.

 

Wyjątkowa oferta, wyjątkowa możliwość szkolenia w kompleksowym zakresie - na najwyższym poziomie merytorycznym.

Dużo ćwiczeń, dużo praktycznych umiejętności. Doradztwo trenera po szkoleniu (do 1 miesiąca) w zakresie własnego modułu.

 

Obecnie w ofercie dostępne są akademie:


Akademia HR

 

Cykl praktycznych warsztatów Akademii HR  ma na celu wykształcić, rozwinąć i zainspirować profesjonalistów  w dziedzinie nowoczesnych metod  Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę w dziale zasobów ludzkich - zapraszamy na kompleksowy kurs HR obejmujący takie obszary jak:

  • REKRUTACJA
  • SELEKCJA
  • ZARZĄDZANIE SYSTEMEM OCEN OKRESOWYCH
  • ZARZĄDZANIE SZKOLENIAMI I ROZWOJEM PRACOWNIKÓW
  • ASPEKTY PRAWNE ZZL.
Działy HR mają dziś realny wpływ na politykę firmy i jej wyniki. Pokażemy Ci, jak dzięki Twoim działaniom, Twój dział HR może stać się partnerem biznesowym dla Zarządu Twojego przedsiębiorstwa.
   

  Akademia Profesjonalnej Asystentki/Sekretarki, czyli Super Menadżer Biura

 

Prowadzone przez 6 specjalistów, którzy podzielą się swoją wieloletnią, szeroką wiedzą zgodną z tematyką swoich modułów szkoleniowych. Niemożliwe jest, aby jedna osoba była fachowcem od wszystkiego, dlatego duży zespół naszych specjalistów jest gwarancją szczegółowej wiedzy. Nauczymy wszystkie Panie (i Panów) jak sprawnie prowadzić sekretariat, efektywnie zarządzać czasem własnym i szefa, korespondencją, telefonami, jak zorganizować i poprowadzić spotkania, jak się dobrze zaprezentować.

   

  Akademia Skutecznego Handlowca, czyli Super Handlowiec w akcji

 

Idealne kompendium praktycznej wiedzy i umiejętności, które nabędzie każdy Uczestnik tego szkolenia. Prowadzone przez wybitnych fachowców w swoich dziedzinach, daje gwarancję rzetelnego przećwiczenia wszystkich elementów, dzięki którym staniecie się Super Handlowcem. Docenią to Wasi klienci - Waszą rzetelną obsługę, docenią Wasi szefowie, gdy w krótkim czasie, znacząco zwiększycie obroty firmy. Docenicie w końcu i Wy, gdy dostaniecie premię za efektywność.

   

Akademia Nowoczesnego Kierownika, czyli Super Lider

 

Zbiór niezbędnej wiedzy dla każdego, kto zajmuje się w pracy zawodowej zarządzaniem ludźmi.

W ciągu 8 dni przećwiczymy zarządzanie na poziomie komunikowania się z pracownikami, bycia charyzmatycznym przywódcą, który porwie za sobą zespół do efektywnej pracy, efektywnego i obiektywnego oceniania i motywowania pracowników. Nauczymy też jak sprawnie prowadzić zebrania, jak dobrze się prezentować i jak wykorzystać własny (czasem utajniony) potencjał. Nasz prawnik przekaże Państwu również wiedzę na temat podstawowych przepisów prawnych, które każdy zarządzający znać powinien aby uchronić siebie, swoich podwładnych i firmę, w której pracuje od niepotrzebnych prawnych problemów.